O nás

Společnost AURELIAN s.r.o., která stojí za portálem Zlatykarat.cz, působí v oblasti zlatnictví již více než 20 let. Naše vášeň pro zlato a jeho jedinečné vlastnosti nás přivedla k tomu, že jsme se stali jednou z předních společností na trhu se zlatem, a to včetně s internetovým portálem zlato-klenoty. Naším posláním je poskytovat našim klientům investiční produkty té nejvyšší kvality s výjimečným zákaznickým servisem.

Jsme jediným oficiálním zastupitelem druhé největší rafinérie na světě Metalor v České republice. Investiční slitky švýcarské společnosti Metalor jsou certifikované nejvyšší možnou formou - pomocí londýnského LBMA. Tyto slitky jsou celosvětově uznávanými produkty, zejména v mecku, Švýcarsku, Rakousku a v celé Asii

Při každé objednávce investičních kovů nad hodnotou 5000 Kč garantujeme dopravu zdarma bezplatné pojištění na celou hodnotu objednávky. Veškeré zásilky odesíláme v diskrétním balení, aby Vaše zásilka byla vždy v bezpečí.

Každý investiční produkt je opatřen oficiálním certifikátem, který našim klientům poskytuje jistotu, že kupují výrobek té nejvyšší možné kvality. Certifikáty jsou vydávány vždy přímo naším dodavatelem a zaručují tak přesnou hmotnost, ryzostpravost každého výrobku. Naši klienti tak mají jistotu, že je jejich investice podložena nezávislým a důvěryhodným ověřením.

Na e-shopu Zlatykarat.cz se snažíme našim klientům poskytnout co nejlepší investiční zážitek. Od okamžiku, kdy si koupíte své investiční zlato, až do chvíle, kdy se rozhodnete ho prodat zpět, jsme tu pro vás, abychom vás podpořili na každém kroku. Investujte do zlata s důvěrou, a pokud si nejste jistí, svěřte se našim odborníkům na e-shopu zlatykarat.cz, kteří Vám moc rádi pomohou s výběrem.

Sídlo společnosti, která je vedena u obchodního rejstříku Krajského soudu v Brně, spisová značka C 48303, se nachází na adrese Podbělová 2768/11 Líšeň, 628 00 Brno