Metalor

Společnost Metalor je druhý největší výrobce a distributor investičních produktů a my jsme rádi, že si vybral právě nás jako oficiálního a jediného zastupitele v České republice!

Metalor je vysoce renomovaná švýcarská společnost, která se specializuje na rafinaci, výrobu a obchodování s drahými kovy. Společnost Metalor byla založena v roce 1852 a má bohatou historii a dlouholetou pověst vynikající firmy v oboru. Dnes je společnost Metalor celosvětovým lídrem na trhu s drahými kovy a v různých pobočkách po celém světě pracuje více než 1 500 zaměstnanců.

Ročně touto společností projde více než 800 tun zlata. Díky tomuto množství se jedná o druhou největší rafinérii zlata na světě a to daleko před společnostmi jako například Argor Heraues, Valcambi atd. Proč je velikost rafinérie důležitá? Protože máte jistotu, že zde bude vždy někdo, kdo od Vás vaše zlato kdykoliv vykoupí.

Jedním z důvodů, proč je společnost Metalor vysoce důvěryhodná a respektovaná, je její závazek ke kvalitě a integritě. Společnost Metalor je potvrzena Londýnskou asociací pro trh s drahými kovy (LBMA), která je všeobecně považována za vedoucí autoritu na světovém trhu s drahými kovy. To potvrzuje status společnosti Metalor jako důvěryhodného a spolehlivého výrobce drahých kovů investiční kvality. 

V průběhu let společnost Metalor rostla a vyvíjela se a rozšiřovala svou nabídku produktů a služeb tak, aby vyhovovala potřebám svých klientů. Dnes společnost nabízí širokou škálu výrobků, včetně investičního zlata a stříbra, a také výrobky na bázi drahých kovů pro elektronický a automobilový průmysl.

Díky své dlouholeté historii a pověsti vynikající kvality je Metalor vysoce důvěryhodnou a uznávanou společností v odvětví drahých kovů. Díky svému závazku ke kvalitě a zaměření na uspokojování potřeb svých klientů je Metalor společností, na kterou se investoři mohou spolehnout, že jim poskytne vysoce kvalitní certifikované drahé kovy, které jsou celosvětově uznávané a ceněné. 

O společnosti ve světě napsali: https://www.silverbullion.com.sg/Articles/Detail/The-Largest-Precious-Metals-Refineries-in-the/10445